Переклад українською мовою
bezpłatna wycena
infolinia/zadzwoń
+48 (022) 101 77 71

Kompleksowe i specjalistyczne usługi translatorskie świadczy już od kilku lat nasze renomowane biuro tłumaczeniowe, w wielu polskich miastach. Nasze kompleksowe tłumaczenia oferujemy także w Bydgoszczy i zgłaszający się tutaj klienci indywidualni i biznesowi mogą liczyć na najwyższej jakości przekłady ustne (symultaniczne, szeptane i konsekutywne) oraz pisemne (m.in. standardowe, techniczne czy uwierzytelnione). Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, by sprostać stawianemu wyzwaniu zarówno pod względem merytorycznym, jak i czasowym.

Profesjonalne tłumaczenia ustne i pisemne

Każdy zatrudniony w naszym biurze tłumacz to osoba o wysokich kwalifikacjach i wieloletnim doświadczeniu zawodowym, posiadająca bardzo często kierunkowe wykształcenie, niezwykle przydatne przy realizacji przekładów specjalistycznych i technicznych. Bydgoszcz - to dynamicznie rozwijające się miasto, w którym nie brakuje ofert rzetelnych biur translatorskich, wierzymy jednak głęboko, iż to właśnie nasze usługi Państwo wybiorą, biorąc pod uwagę konkurencyjne stawki za tłumaczenia ustne i pisemne, możliwość skorzystania z nagrań w studio z zagranicznymi lektorami czy nowoczesny skład graficzny. Wybrany przez nas tłumacz do wykonania przekładu dostarczonego przez Państwa dokumentu, na pewno wywiąże się ze swojego zadania terminowo, rzetelnie, uwzględniając wszystkie wymogi zleceniodawcy. Zapewniamy dodatkowo atrakcyjne formy zapłaty za zrealizowane tłumaczenia ustne lub pisemne, wraz z alternatywą dogodnych płatności ratalnych.

Jak zamówić tłumaczenie w Bydgoszczy?

Biuro Tłumaczeń FATIX stawia na nowoczesność, dlatego tłumaczenia można zamawiać u nas bez wychodzenia z domu. Bydgoszcz to miasto, w którym realizujemy pełną ofertę dostępną na naszej stronie. Wystarczy włączyć komputer i wypełnić wygodny formularz zamówienia, podając następujące dane:

  • Rodzaj tłumaczenia – ustne lub pisemne,
  • Szczegóły tłumaczenia – zwykłe lub przysięgłe,
  • Termin realizacji zlecenia – pracujemy w trybie standardowym, przyspieszonym lub ekspresowym (do wyboru),
  • Języki tłumaczenia – tłumaczymy w ponad 180 kombinacjach językowych,
  • Dane kontaktowe – niezbędne w celu przekazania szczegółów współpracy.

Na koniec wystarczy wgrać plik z tekstem i poczekać na bezpłatną wycenę tłumaczenia. Bydgoszcz to miasto, w którym działamy sprawnie i nie pozwalamy klientom zbyt długo czekać na informacje. Dotyczy to zarówno tłumaczeń zwykłych, jak i uwierzytelnionych.

Tłumaczenia w Bydgoszczy – nawet w tym samym dniu!

Działamy na rynku tłumaczeniowym już od ponad 15 lat – w tym czasie wielokrotnie zgłaszali się do nas klienci pilnie poszukujący tłumaczenia. Bydgoszcz jest lokalizacją, w której oferujemy przekłady w trybie ekspresowym – do 10 stron rozliczeniowych na dobę roboczą lub tłumaczenie w tym samym dniu. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a każdy nasz tłumacz jest przygotowany do pracy pod presją czasu. Klienci z Bydgoszczy mogą również korzystać z tłumaczeń w trybie standardowym (do 6 stron na dobę roboczą) i przyspieszonym (6-10 stron). W Biurze Tłumaczeń FATIX to klient decyduje o tym, na kiedy ma być gotowy przekład. Jesteśmy otwarci na współpracę z klientami prywatnymi, a także firmami, których siedzibą jest Bydgoszcz. Oprócz realizacji pojedynczych zleceń podejmujemy się również długofalowej współpracy. Przetłumaczymy artykuły naukowe, pisma urzędowe, treści na strony internetowe, dokumentację biznesową i wiele innych rodzajów tekstów. Pomożemy również podczas spotkania z zagraniczną delegacją, podróży, konferencji czy wizyty w sądzie, urzędzie albo banku.

Wahasz się? Zadzwoń, rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

tel. +48 (022) 101 77 71 / info@fatix.eu