Переклад українською мовою
bezpłatna wycena
infolinia/zadzwoń
+48 (022) 101 77 71

Zielona Góra to miasto położone w zachodniej Polsce. Miejscowość ta jest historycznie i kulturowo związana z Dolnym Śląskiem, czyli najbardziej rozwiniętą częścią kraju pod względem przemysłu. Zielona Góra jest miastem pełnym możliwości rozwoju nie tylko krajowego, ale również zagranicznego. To miejsce, które ma potencjał, tutaj również znajdziesz profesjonalne tłumaczenia, które odbywają się na najwyższym poziomie i zawsze na czas. Na nasz sukces składa się przede wszystkim wysoki poziom usług, solidność i konkurencyjne ceny. Uzyskaliśmy takie rezultaty dzięki współpracy z najlepszymi i doświadczonymi tłumaczami.

Profesjonalne biuro tłumaczeń – Zielona Góra

Tłumaczenia nawet dużej ilości stron w dogodnym terminie nie stanowi dla nas żadnego problemu. Już to wielokrotnie udowodniliśmy. Nasi współpracownicy posiadają do dyspozycji najlepsze programy, dzięki czemu jesteśmy w stanie zachować odpowiednią jakość i konsekwencję w zakresie fachowej terminologii. Oferujemy tłumaczenia dla firm małych i dużych, a także dla klientów prywatnych, których miejscem zamieszkania jest Zielona Góra. Dla nas nie ma ograniczeń. Zapewniamy najwyższą i niezmienną jakość oferowanych przez nas usług. Nieustannie czuwamy nad tym, aby monitorować na bieżąco opinie naszych klientów. Gwarantujemy zachowanie poufności co do treści powierzanych nam tekstów. Zapewniamy szybką i sprawną komunikację biura z klientami w celu stałej kontroli nad procesem tłumaczenia.

Ekspresowe tłumaczenia w Zielonej Górze

Nasze profesjonalne biuro tłumaczeń działa w Zielonej Górze już od wielu lat – dzięki doświadczeniu w pracy z klientami udało nam się ustalić, co jest dla nich najważniejsze. Na pierwszym miejscu nasi klienci stawiają jakość przekładu, na drugim termin realizacji, a na trzecim koszt tłumaczenia. Zielona Góra jest miastem, w którym oferujemy najwyższej jakości przekłady – każdy współpracujący z nami tłumacz przeszedł wymagającą rekrutację poświadczającą jego umiejętności. Zielona Góra to także miejsce, gdzie o terminie realizacji decyduje nie biuro tłumaczeń, lecz klient: umożliwiamy wybór jednego z trzech trybów pracy:

  • standardowy: do 6 stron rozliczeniowych na dobę roboczą,
  • przyspieszony: 6-10 stron rozliczeniowych na dobę roboczą.
  • ekspresowy: tłumaczenie powyżej 10 stron rozliczeniowych na dobę roboczą lub tłumaczenie nawet w tym samym dniu.

Jeśli chodzi o ostatni czynnik, czyli cenę, zapewniamy atrakcyjne i konkurencyjne stawki. Ostateczny koszt ustalamy indywidualnie na podstawie elementów wskazanych w formularzu zamówienia. Zapewniamy też całkowicie bezpłatną wycenę.

Kompleksowa oferta tłumaczeń w Zielonej Górze

Biuro tłumaczeń FATIX stawia na kompleksowość – wiedzą o tym mieszkańcy Zielonej Góry, którzy do tej pory skorzystali z naszej oferty. Realizujemy przekłady w ponad 180 kombinacjach językowych. Oferujemy tłumaczenia zwykłe (ustne i pisemne), uwierzytelnione (ustne i pisemne) oraz specjalistyczne (medyczne, techniczne, biznesowe). Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, co udowadniamy każdego dnia. Oprócz klasycznych tłumaczeń nasza oferta obejmuje też dodatkowe usługi, takie jak lokalizacja, skład DTP, voice-over, dubbing, zwrot podatku z zagranicy i tłumaczenia prestige. Zielona Góra to miejsce, w którym w pełni realizujemy naszą ofertę, dlatego w 100% dostosowujemy się do potrzeb klienta prywatnego i biznesowego. Jesteśmy otwarci zarówno na jednorazowe zlecenia, jak i długoterminową współpracę.

Wahasz się? Zadzwoń, rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

tel. +48 (022) 101 77 71 / info@fatix.eu