Переклад українською мовою
bezpłatna wycena
infolinia/zadzwoń
+48 (022) 101 77 71

Blog

Fatix laureatem Złotego Certyfikatu Rzetelności Płatniczej15 grudnia 2020 r. firma Biuro Tłumaczeń FATIX Mateusz Fatek sp. z o.o. otrzymała Złoty Certyfikat Rzetelności Płatniczej za rok 2019. Z uwagi na panującą w kraju sytuację związaną z COVID-19 jubileuszowa gala wręczenia nagród odbyła się w dość nietypowych okolicznościach - przeprowadzona zostala wyłącznie w wersji online. Wydarzenie prowadził Marcin Prokop.

Transmisja z gali dostępna jest na stronie: 
https://www.youtube.com/watch?v=j2NH9eLcq60 oraz https://www.youtube.com/watch?v=hnaZ4X9MF3E

fot. materiały organizatora

 
 

 

Ostatnio dodane aktualności

Spojrzenie na tłumaczenia maszynowe

poniedziałek, 08.05.2023 W dzisiejszych czasach tłumaczenie maszynowe stało się nieodłącznym elementem niemal każdej branży językowej. Nowoczesne rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji umożliwiają szybkie i skuteczne tłumaczenie tekstu z jednego języka na inny, co przyczynia się do poprawy efektywności pracy oraz zwiększenia skali działalności.   
czytaj więcej

Ważne

Szanowni Państwo, W związku z faktem, że naszym priorytetem jest bezpieczeństwo klientów i pracowników, to w okresie wzmożonej aktywności koronawirusa stosujemy wzmożone środki ostrożności. W związku z powyższym nasze stacjonarne biuro obsługi klienta na ul. Sienkiewicza 42 w Kielcach nie będzie, do odwołania, przyjmować klientów fizycznie, a jedynie drogą telefoniczną i elektroniczną. Podjęliśmy również szereg działań prewencyjnych, dedykowanych bezpieczeństwu naszych pracowników, którzy otrzymali szczeg...

czytaj więcej piątek, 13.03.2020

Współpraca z Laboratorium Wiedzy

Biuro Tłumaczeń FATIX nawiązało współpracę z Laboratorium Wiedzy, jednostką związaną z Instytutem Zarządzania, Wydziałem Zarządzania i Administracji Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Celem wspólnych działań jest promocja projektu badawczego pt. "Rola społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR, Corporate Social Responsibility) w budowaniu przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstw". Dodatkowe informacje: www.know-press.eu źródło: Laboratorium Wiedzy  

czytaj więcej wtorek, 18.12.2018

Instagramowe konto BT FATIX

Miło nam poinformować, iż Biuro Tłumaczeń FATIX jest obecne na Instagramie. Chcesz skontakotowa...

czytaj więcej poniedziałek, 17.12.2018

Jesteśmy na portalu twitter

Od listopada jesteśmy obecni na portalu twitter. Bądź na bieżąco, śledź aktualności i nasze pr...

czytaj więcej czwartek, 08.11.2018

12 listopada BT FATIX będzie zamknięte

W związku z przypadającym na 12 listopada dniem ustawowo wolnym od pracy Biuro Tłumaczeń FATIX przy ul. Sienkiewicza 42 w Kielcach będzie nieczynne. Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres email: info@fatix.pl lub info@fatix.eu oraz poprzez Formularz zapytań dostępny na stronie: https://www.fatix.eu/formularz-zamowienia Za utrudnienia przepraszamy.

czytaj więcej czwartek, 08.11.2018

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach wybrała ofertę BT FATIX

W przeprowadzonym przez Akademię Sztuk Pięknych w Katowicach Zapytaniu ofertowym nr ASP-BP-Rozw...

czytaj więcej czwartek, 18.10.2018

Tłumaczyliśmy dla UMK w Toruniu

Biuro Tłumaczeń FATIX na podstawie umowy nr DzZP/88/BZFS-921/17/16/PU-23/2018 zrealizowało usłu...

czytaj więcej czwartek, 20.09.2018

Wahasz się? Zadzwoń, rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

tel. +48 (022) 101 77 71 / info@fatix.eu