Переклад українською мовою
bezpłatna wycena
infolinia/zadzwoń
+48 (022) 101 77 71

Profesjonalnie wykonane tłumaczenia przysięgłe oraz zwykłe to nie tylko kwestia perfekcyjnej znajomości języka obcego, kardynalne znaczenie ma tu także wieloletnie doświadczenie i znajomość nie tylko języka w sensie leksykalnym, ale też mentalne wyczucie danego społeczeństwa. Nie jesteśmy fabryką tekstów tłumaczonych - tworzymy je na nowo, wyciągając pozasłowny sens tekstu z języka wyjściowego i ubierając go w mentalność języka docelowego. Zdajemy sobie sprawę, że często zlecane nam tłumaczenia przysięgłe i zwykłe mają kluczowe znaczenie dla powodzenia biznesu, decydują o trafności przekazu i reklamy. Dlatego każdy nasz tłumacz nie tylko wykazuje się wysokim poziomem znajomości języka obcego, ale posiada również szeroką wiedzę ogólną i specjalistyczną, która gwarantuje rzetelną i profesjonalną realizację zlecenia. Opole to jedno z miast, które obsługujemy – naszą ofertę kierujemy do klientów prywatnych i biznesowych.

Profesjonalny tłumacz do zadań specjalnych

Oferujemy dokładne tłumaczenia przysięgłe oraz zwykłe, tłumaczenia ustne i pisemne w Opolu. Zatrudniamy native speakerów i realizujemy dubbingi. Tłumaczenie książek traktujemy jako proces twórczy i zlecamy go naszym najlepszym specjalistom. Zajmujemy się również korektą językową i stylistyczną przedłożonych nam wcześniej przetłumaczonych artykułów. Podejmujemy się tłumaczeń tekstów czy konferencji z zakresu tematyki medycznej, technicznej czy szeroko rozumianych projektów biznesowych. Jesteśmy liderem na rynku, obsługujemy Opole, a zdalnie wykonujemy zlecenia spływające z każdego miejsca na świecie. Jesteśmy liderem na rynku, obsługujemy Opole, a zdalnie wykonujemy zlecenia spływające z każdego miejsca na świecie. Profesjonalizm i rzetelność naszych tłumaczy pozwala nam współpracować z największymi firmami i zleceniodawcami nie tylko w Polsce. Nasi Klienci to firmy i osoby prywatne z Europy, z obu Ameryk, Azji i Afryki.

Biuro w Opolu gwarantuje szybką realizację zleceń

Nasze biuro tłumaczeń w Opolu współpracuje z najlepszymi specjalistami. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dobry tłumacz musi wykazywać się czymś więcej niż tylko znajomością języka obcego. Profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie naszych tłumaczy pozwala nam na szybką realizację otrzymanych zleceń oraz na utrzymanie atrakcyjnej oferty cenowej bez uszczerbku na jakości wykonanej pracy. Podejmujemy się również tłumaczeń online, co pozwala na bardzo szybką korektę i realizację zlecenia. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych klientów, dlatego zawsze pracujemy do momentu, aż efekt finalny będzie przez nich zaakceptowany.

Ile kosztuje tłumacz w Opolu?

Nie da się ukryć, że każdy tłumacz ma inne stawki, dlatego poszukiwania na własną rękę bywają bardzo trudne. Na szczęście Opole to miasto, w którym działamy – nie tylko dysponujemy bazą sprawdzonych tłumaczy, lecz również oferujemy atrakcyjne ceny. Na koszt tłumaczenia w FATIX wpływają takie czynniki jak: rodzaj przekładu (pisemny/ustny), szczegóły przekładu (zwykły/przysięgły), termin realizacji, język tłumaczenia i długość tekstu.

Dzięki rozbudowanej bazie tłumaczy jesteśmy w stanie zaoferować trzy tryby pracy:

  • standardowy: do 6 stron rozliczeniowych na dobę roboczą,
  • przyspieszony: 6-10 stron rozliczeniowych na dobę roboczą (+25% stawki),
  • ekspresowy: tłumaczenie powyżej 10 stron rozliczeniowych na dobę roboczą lub tłumaczenie nawet w tym samym dniu (+50% stawki).

Zapewniamy bezpłatną wycenę, którą można uzyskać po wypełnieniu formularza zamówienia. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego – nasz Project Manager chętnie rozwieje wątpliwości i udzieli cennych porad.

Kompleksowa oferta tłumaczeń w Opolu

Jako eksperci od języków obcych stawiamy na kompleksowość. Nasza oferta obejmuje kilkadziesiąt języków świata – nie tylko tych popularnych, lecz również niszowych. Jesteśmy więc w stanie sprostać najbardziej wymagającym zleceniom i wykonać je nie tylko profesjonalnie, ale też terminowo. Działamy w branży tłumaczeniowej już od ponad 15 lat i doskonale znamy potrzeby naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele osób potrzebuje tłumaczeń „na wczoraj”, dlatego też stworzyliśmy ofertę tłumaczeń ekspresowych (przekład nawet w tym samym dniu!). Zlecenie w takim trybie może zrealizować wyłącznie najlepszy tłumacz – zapewniamy, że doświadczonych specjalistów nie brakuje w naszym zespole. Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby zamieszkujące Opole – podejmiemy się każdego zlecenia, niezależnie od tego, czy chodzi o tłumaczenie strony internetowej, pisma urzędowego, czy korespondencji biznesowej. Zapewniamy poufność, jakość i terminowość.

Wahasz się? Zadzwoń, rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

tel. +48 (022) 101 77 71 / info@fatix.eu