Переклад українською мовою
bezpłatna wycena
infolinia/zadzwoń
+48 (022) 101 77 71

Dziś, w XXI wieku, w dobie okresu, w którym biznes rodzi biznes, w czasie, gdzie w każdym niemal miejscu powstają ogromne firmy, międzynarodowe koncerny, czy też spółki z udziałem kapitału zagranicznego, z pewnością nasze sprawdzone Biuro Tłumaczeń FATIX w Poznaniu, idealnie spełni swoje zadanie, oferując Państwu szeroki wachlarz usług i możliwości.

Doskonale wiemy, jak wiele tu, w pięknym Poznaniu, rodzi się pomysłów, nowych wizji współpracy, ile zawieranych jest umów i realizowanych transakcji, częstokroć z wykorzystaniem usług tłumacza. Chcąc być blisko klienta, oferujemy mu nasze usługi, pełen profesjonalizm i całkowite oddanie. Dobry tłumacz przysięgły, wykona dla Państwa wszelkie usługi w języku, jaki tylko jest Państwu potrzebny. Dysponujemy wyszkoloną, pełną wiedzy i znajomości języków kadrą pracowników, dzięki której tu, w stolicy Wielkopolski, uzyskają Państwo profesjonalne tłumaczenia przysięgłe wszelkiej dokumentacji, pism, umów i innych aktów. Mamy nadzieję, iż nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem i zaowocuje nawiązaniem współpracy.
Biuro Tłumaczeń Fatix to firma z szerokim zapleczem i najwyższą jakością, na jaką każdy może oraz powinien sobie pozwolić.

Profesjonalne tłumaczenie języka angielskiego

W dzisiejszych czasach język angielski jest niemalże obowiązującym językiem międzynarodowych relacji biznesowych. Angielski, to język świata, międzynarodowy i uniwersalny do porozumiewania się osób z różnych stron świata, również tych, którzy nie posługują się nim, jako ojczystym. Podczas negocjacji biznesowych w Poznaniu, oferujemy swoją obecność w charakterze tłumacza z angielskiego, czy też tłumacząc dla Państwa dokumenty. W przypadku dokumentów zaś mamy dla państwa specjalną promocję. Tłumaczenia ustne i pisemne z angielskiego i na angielski oferujemy dla firm w cenie promocyjnej.

Agencja tłumaczeń na najwyższym poziomie

Dlaczego warto wybrać właśnie nasze biuro? Nasza agencja tłumaczeń jest najlepszym wyborem przede wszystkim ze względu na ludzi, którzy w niej pracują. Biuro tłumaczeń w Poznaniu tworzone jest przez zespół niezwykle profesjonalnych i doświadczonych tłumaczy, którzy nie tylko mogą się wykazać wysokim poziomem znajomości języka obcego, ale posiadają również dużą wiedzę ogólną oraz specjalistyczną. Mają swoje zainteresowania i śmiało mogą się podjąć tłumaczeń fachowych i branżowych. Z tego powodu każdy tłumacz z naszej agencji jest w stanie zrealizować tłumaczenie nietypowe czy trudne tematycznie. Zawsze stawiamy na profesjonalizm i jakość tłumaczenia.

Atrakcyjny cennik i szybka realizacja

Niezależnie od tego, czy potrzebny Ci jest tłumacz przysięgły angielski, norweski czy chiński – skontaktuj się z nami. Nasza agencja oferuje tłumaczenia przysięgłe i zwykłe aż z 80 różnych języków. Współpracujemy z klientami z Europy, z obu Ameryk, Azji i Afryki. Wciąż się rozwijamy i zdobywamy nowe doświadczenia. Obsługujemy osoby prywatne i wielkie koncerny. Nasze biuro tłumaczeń oferuje tłumaczenia ustne i pisemne, zwykłe i przysięgłe, bez problemu realizuje projekty ze skomplikowanym słownictwem medycznym, technicznym czy szeroko pojętym biznesowym. W naszej ofercie znajdziesz również tłumaczenia online i tłumaczenia expressowe. A wszystko to w naprawdę korzystnych cenach! Nasze doświadczenie i zaangażowanie pozwoliło nam stworzyć niezwykle atrakcyjny cennik dla naszych klientów. Profesjonalizm naszych tłumaczy, dyspozycyjność i kompleksowość ofert w połączeniu z niewygórowanym cennikiem to najważniejsze atuty naszej agencji.

Wahasz się? Zadzwoń, rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

tel. +48 (022) 101 77 71 / info@fatix.eu