Переклад українською мовою
bezpłatna wycena
infolinia/zadzwoń
+48 (022) 101 77 71

Tłumaczenia katalogów produktowych


Tłumaczenia katalogów to jedne z najczęstszych zleceń. Dzieje się tak dlatego, że katalogi mają bardzo opisową formę i pozwalają na jak najlepsze przedstawienie danego produktu. To właśnie ze szczegółowego, profesjonalnie przygotowanego katalogu można dowiedzieć się między innymi o charakterystyce danego przedmiotu bądź danej usługi. Często katalogi pozwalają podjąć ostateczną decyzję o wyborze opisywanej rzeczy. To dobry sposób na poznanie jej zastosowania, przeznaczenia czy wymiarów. Warto pamiętać również o tym, że katalogi stanowią cały zbiór, a więc w jednym miejscu można znaleźć więcej podobnych produktów. To ogromne ułatwienie i dlatego wiele firm decyduje się na tworzenie takich zbiorów, aby usprawnić wybory swoich klientów. Do najczęstszych przykładów katalogów zalicza się między innymi katalogi meblowe, katalogi farb czy katalogi z zabawkami dla dzieci.

Tłumaczenia katalogów – polecany sposób na rozwój swojej firmy

Obecnie takie katalogi coraz częściej przestają mieć formę papierową i można się z nimi spotkać głównie w internecie. Przykładem są sklepy internetowe. Podział na poszczególne kategorie i możliwość wyszukania interesujących produktów z danej grupy to nic innego jak właśnie przeglądanie katalogu. Dlaczego w takim razie tłumaczenia katalogów to polecany sposób na rozwój własnej firmy? Głównie dlatego, że przetłumaczone treści pozwalają na docieranie ze swoimi produktami na rynki zagraniczne. Niezależnie od tego, czy chcesz zaproponować asortyment na rynku niemieckim, hiszpańskim czy chińskim, nasi specjaliści współpracujący z Fatix z całą pewnością Ci w tym pomogą. Choć do najczęściej wybieranych języków tłumaczeń zalicza się oczywiście angielski, wybrane przez Ciebie treści mogą zostać również przygotowane w innych językach. To od Ciebie zależy, jakie rynki interesują Cię najbardziej. Poprawnie wykonane tłumaczenia katalogów internetowych pomagają na przykład poprawić widoczność stron w wyszukiwarkach internetowych, co może się bezpośrednio przełożyć na pozyskanie nowych klientów i zwiększenie sprzedaży.

Oczywiście poza samymi umiejętnościami lingwistycznymi bardzo ważną rolę odgrywa znajomość zagranicznych rynków i przyzwyczajeń ich konsumentów. Tłumacze z Fatix mają niezbędne doświadczenie, szkolenia i certyfikaty, dzięki czemu takie zlecenia są dla nich idealne. Dużą przewagą nad konkurencją jest to, że wszystkie dostarczane naszym klientom treści zostały napisane przez człowieka. W Fatix nie korzystamy z maszyn, dzięki czemu każdy fragment jest unikatowy, zrozumiały dla użytkownika i przyjazny wyszukiwarkom. Pozycjonowanie oryginalnych treści jest o wiele prostsze i zapewnia lepsze rezultaty. To przekłada się na pozytywne referencje zarówno od naszych stałych, jak i nowych klientów.

Tłumaczenia katalogów technicznych

Oczywiście nasza usługa jest zawsze dopasowana do Twoich potrzeb. Właśnie dlatego proponujemy Ci również tłumaczenia katalogów technicznych. Tłumaczenia techniczne wymagają od tłumacza nie tylko szerokiego zasobu słów, lecz także znajomości danej branży. Dopasowani przez nas specjaliści doskonale odnajdują się w przydzielonych tematach, dzięki swojemu doświadczeniu i wykształceniu. Przetłumaczone katalogi techniczne są szczególnie niezbędne w przypadku międzynarodowych firm, które zajmują się produkcją. Są one najczęściej zobowiązane do przedstawiania dokumentacji technicznej w języku kraju, w którym sprzedają swoje wyroby. Szerokie możliwości pod względem produkcji sprawiają jednak, że katalogi mogą dotyczyć przeróżnych branż. To dlatego zlecenia podejmują się tylko ci tłumacze, którzy się na niej znają i są w stanie zapewnić treści najwyższej jakości.

Zachęcamy do kontaktu z Fatix w celu uzyskania darmowej wyceny oraz zaplanowania działania. Można się z nami skontaktować poprzez formularz zamieszczony na naszej stronie lub telefonicznie.

Wahasz się? Zadzwoń, rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

tel. +48 (022) 101 77 71 / info@fatix.eu