Biuro Tłumaczeń Toruń

Biuro tłumaczeń Fatix to firma wykonująca profesjonalne tłumaczenia. Działamy od kilku lat na terenie całej Polski. Jednym z miast, w których świadczymy swoje usługi jest Toruń. Oferujemy kompleksowe usługi tłumaczeń w kilkunastu językach świata. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc praktycznie wszystkim osobom, które potrzebują profesjonalnych tłumaczeń. W naszej ofercie usług znaleźć można tłumaczenia ustne, w tym symultaniczne i konsekutywne oraz pisemne obejmujące tłumaczenia wszystkich rodzajów dokumentów oraz pism.Pomagamy odzyskać podatek osobom, które pracowały legalnie za granicą. Oferujemy również tłumaczenia prestige na wyjątkowe okazje.

Dla naszych klientów jesteśmy w stanie przygotować zarówno przysięgłe, jak i standardowe tłumaczenia. Co więcej przeprowadzamy również nagrania w studio z zagranicznymi lektorami. Doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy naszego biura swoją pracę wykonują szybko, sprawnie i rzetelnie.

Toruń – profesjonalne i szybkie tłumaczenia

Nasze biuro tłumaczeń w Toruniu zatrudnia i współpracuje z tłumaczami, którzy nie tylko świetnie znają języki obce, ale też posiadają dużą wiedzę specjalistyczną i branżową. Dzięki temu jesteśmy w stanie podjąć się wszelkich projektów i tłumaczeń z zakresu medycyny, techniki, prawa czy marketingu. Doświadczenie naszych pracowników pozwala nam realizować zlecenia szybko i sprawnie, bez zaniedbywania jakości tłumaczenia. Nasze biuro tłumaczeń zawsze stawia na rzetelność i profesjonalizm, niezależnie od wielkości i charakteru zlecenia. Zadowolenie naszych klientów jest zawsze najważniejsze. Jesteśmy również w stanie zaproponować, wraz z wysoką jakością i zaangażowaniem, jedne z najbardziej konkurencyjnych stawek za tłumaczenie, co sprawia, że korzystanie z naszej oferty jest bardzo atrakcyjne. Toruń, a dokładniej mieszkańcy tego miasta, nie raz się już o tym przekonali.

Wahasz się? Zadzwoń, rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

tel. +48 (022) 101 77 71 / info@fatix.pl