Переклад українською мовою
bezpłatna wycena
infolinia/zadzwoń
+48 (022) 101 77 71

Miasto mostów - tak z pewnością możemy nazwać nasz piękny Wrocław. Jest to cudowne miejsce, wyjątkowi ludzie, życie na wysokim poziomie. Oczywiście oprócz codzienności, miasto to również dobrze rozwinięty rynek pracy, ogromny biznes, duże możliwości. Dla klientów indywidualnych, jak również i instytucjonalnych, którzy potrzebują pomocy językowej, biuro tłumaczeń Wrocław, świadczy kompleksowy wachlarz usług z zakresu tłumaczeń ustnych i pisemnych. Jesteśmy firmą, którą od ponad już sześciu lat spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Miano rzetelnej, profesjonalnej i jedynej w swoim rodzaju, z pewnością odnosi się właśnie do nas.

Tłumaczenia specjalistyczne i branżowe

Każdy tłumacz Wrocław, reprezentujący Biuro Tłumaczeń Fatix, to pracownik wyszkolony, posiadający długoletnie doświadczenie na tym właśnie stanowisku, wciąż podnoszący swoje kwalifikacje. Wybierając tłumaczenia przysięgłe w tym rozwijającym się mieście, stawiającym na międzynarodowe kontakty i współpracę z zagranicznymi partnerami, warto postawić samemu na ludzi, którzy oferują znajomość wszelkich możliwych języków, ludzi, którzy pomogą w każdej sytuacji i w każdym momencie, bo języki to ich pasja, zamiłowanie i sposób na życie. Ale doskonała znajomość języków obcych to nie jedyna zaleta naszych tłumaczy. Przede wszystkim są to ludzie o szerokich horyzontach i posiadający rzetelną specjalistyczną wiedzę z wielu dziedzin. Dlatego z powodzeniem realizujemy tłumaczenia przysięgłe biznesowe i prawnicze oraz tłumaczenia projektów medycznych i technicznych. Realizujemy tłumaczenia ustne jak i pisemne. Wykonujemy również ekspresowe tłumaczenia online.

Profesjonalnie, szybko i w korzystnej cenie

Nasze biuro tłumaczeń realizuje wiele projektów w najróżniejszych językach. Potrzebny Ci tłumacz angielskiego, francuskiego czy litewskiego? A może potrzebujesz kogoś, kto świetnie radzi sobie z językiem duńskim? Skontaktuj się z nami! Niezależnie od charakteru i wielkości zlecenia, zawsze stawiamy na rzetelność i profesjonalizm. Naszymi klientami zostało wiele firm i osób prywatnych z Polski i z zagranicy. Dotychczasowe doświadczenia ze zleceniodawcami z Europy, ale także Azji, Afryki i obu Ameryk, pozwalają nam nieustannie się rozwijać i poszerzać zakres działalności. Jeżeli szukasz rzetelnego biura tłumaczeń i zależy Ci na szybkiej realizacji tłumaczenia oraz atrakcyjnych cenach – skontaktuj się z nami!

Sprawdź naszych tłumaczy angielskiego - ceny promocyjne!

Szukasz profesjonalnego tłumacza przysięgłego języka angielskiego? Nie mogłeś lepiej trafić! Każdy z naszych tłumaczy, który posługuje się językiem angielskim, reprezentuje bardzo wysoki poziom językowy i merytoryczny. Doskonale poradzimy sobie z tłumaczeniami ustnymi i pisemnymi. Możemy uczestniczyć w branżowych konferencjach i z powodzeniem realizować każde tłumaczenia przysięgłe. Chcąc zachęcić Państwa do skorzystania z naszej oferty tłumaczeń z języka angielskiego i na język angielski mamy dla Państwa ofertę promocyjną. Tylko teraz, za każdą stronę tłumaczenia tekstu zapłacicie Państwo cenę promocyjną - już 30 zł - ilość tekstów w cenie promocyjnej jest ograniczona. Przekonajcie się sami, jak wysoki poziom reprezentujemy.

Wahasz się? Zadzwoń, rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

tel. +48 (022) 101 77 71 / info@fatix.eu