Переклад українською мовою
bezpłatna wycena
infolinia/zadzwoń
+48 (022) 101 77 71

Środkowa część Polski, miasto zachwycające pięknem, otwartością i szerokim wachlarzem dostępności usług tłumaczeniowych -  Łódź, miejsce, w którym kwitnie biznes i z roku na rok rodzą się nowe firmy, ogromne spółki, międzynarodowe koncerny. Wychodząc naprzeciw klientom tego właśnie miasta, oferujemy dziś tłumaczenia przysięgłe wszelkiej dokumentacji, nagrań i pism we wszelkich formatach, pomoc zarówno ustną, jak i pisemną.

Dla nas liczy się jakość, profesjonalna obsługa i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Nasza agencja tłumaczeń obsługuje wszystkie osoby zamieszkujące Łódź – zarówno klientów prywatnych, jak i biznesowych.

Biuro tłumaczeń na najwyższym poziomie

Każdy mieszkaniec Łodzi, każda osoba będąca zawodowo związana z tym miastem, otrzyma od nas kompleksowe tłumaczenia ustne i pisemne, spełniające oczekiwania, nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza wiedza pozwala nam aspirować do bycia najlepszymi w swoim fachu, co zweryfikowało już kilka tysięcy firm, z którymi współpracujemy. Wciąż doskonalimy swoje umiejętności, zatrudniamy osoby posługujące się wszelkimi możliwymi językami, stale dokształcamy kadrę pracowników, by zyskać w Państwa oczach szacunek i poważanie.

Każdy tłumacz Łódź, jest do Państwa dyspozycji. Przetłumaczenie dokumentów, przełożenie na inny język nagrania, uczestniczenie w międzynarodowej konferencji. Dla nas żadne z tych zadań, nie jest trudne - realizujemy wszelkiego rodzaju zlecenia, gdyż praca ta jest naszą pasją i zamiłowaniem, poświęcamy się jej bez reszty.

Wysoka jakość i przystępna cena

Jesteśmy biurem tłumaczeń, które współpracuje z tłumaczami, których cechuje bardzo wysoka znajomość języka obcego. Ale to nie wszystko! Każdy z tłumaczy posiada dużą wiedzę ogólną, a także specjalistyczną i branżową, dzięki czemu możemy realizować wszelkie projekty związane z branżą medyczną, słownictwem technicznym czy szeroko pojętymi działaniami biznesowymi. Nasze biuro tłumaczeń podejmuje się tłumaczeń ustnych i pisemnych, uczestnictwa w branżowych konferencjach i tłumaczeń przysięgłych. Łódź i całe województwo łódzkie to jeden z obszarów działalności FATIX.Pomagamy również osobom prywatnym w odzyskiwaniu należnych im podatków z zagranicy. Dla biura tłumaczeń FATIX każde zlecenie, niezależnie od charakteru i zakresu, jest ważne i zawsze stawiamy na rzetelność i profesjonalizm. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie naszych klientów. Pomagamy im realizować ich biznesowe i osobiste cele. Doświadczenie i zaangażowanie naszych pracowników w połączeniu z atrakcyjną ceną usług, pozwala nam swobodnie konkurować z innymi agencjami. Zaufało nam już bardzo wiele firm i osób prywatnych nie tylko z Polski. A ich rekomendacje są dla nas najcenniejszą nagrodą.

Tłumaczenia w Łodzi – jak szybko?

Działamy w branży tłumaczeń już kilkanaście lat, dlatego doskonale znamy potrzeby naszych klientów. Bardzo często zdarza się, że potrzebują oni tłumaczenia przysięgłe „na wczoraj” i trafiają do nas po uzyskaniu wielu odmownych wiadomości z innych firm. Nasza agencja tłumaczeń jest przygotowana na takie sytuacje – Łódź to miasto, w którym możesz skorzystać z oferty tłumaczeń ekspresowych. Takie przekłady realizujemy bardzo szybko – tłumaczymy powyżej 10 stron rozliczeniowych na dobę roboczą lub wykonujemy cały przekład w tym samym dniu. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a oferta tłumaczeń ekspresowych obejmuje przekłady zwykłe, specjalistyczne i uwierzytelnione (przysięgłe).

Dla klientów, którzy nie potrzebują tłumaczenia w trybie pilnym, przygotowaliśmy ofertę tłumaczeń standardowych (do 6 stron rozliczeniowych na dobę roboczą) i przyspieszonych (6-10 stron na dobę roboczą). Wybierz preferowany tryb tłumaczenia i uzyskaj przekład w samodzielnie wybranym terminie. W FATIX to Ty decydujesz, jak szybko otrzymasz tłumaczenia pisemne lub ustne.

Jak ustalana jest cena tłumaczenia?

Na naszej stronie internetowej nie znajdziesz cennika, gdyż do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Aby otrzymać bezpłatną wycenę, wystarczy wypełnić formularz zamówienia. Poprosimy Cię o wybór rodzaju, szczegółów i języka tłumaczenia, wskazanie terminu realizacji, dołączenie załącznika z tekstem oraz podanie danych kontaktowych. Po przeanalizowaniu zlecenia nasz pracownik skontaktuje się z Tobą, by przekazać wycenę. Jest ona darmowa i niezobowiązująca, a do realizacji zlecenia przystąpimy po opłaceniu faktury.

Nasze biura tłumaczeń to miejsca, w których zawsze znajdziesz to, czego potrzebujesz. Łódź to siedziba Twojej firmy? Zostań z nami na dłużej i zyskaj profesjonalnego partnera biznesowego, który wesprze Cię w kontaktach z zagranicznymi klientami i partnerami. Jesteśmy otwarci zarówno na pojedyncze zlecenia, jak i na długofalową współpracę.

Wahasz się? Zadzwoń, rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

tel. +48 (022) 101 77 71 / info@fatix.eu