Переклад українською мовою
bezpłatna wycena
infolinia/zadzwoń
+48 (022) 101 77 71

Tłumaczenie dokumentacji do przetargów, zamówień publicznych, zapytań ofertowych i rozeznań rynku


Prowadzenie biznesu za granicą lub organizowanie zagranicznych wystaw, a także przygotowywanie swojej oferty pod konkretny kraj bądź przetarg, z całą pewnością wymaga sporządzenia specjalnej dokumentacji. Najlepiej zrobić to w języku państwa, którego rynek chce się podbić. W takich przypadkach oczywiście nie ma miejsca na żadne pomyłki i niedopatrzenia. Tłumaczona dokumentacja do przetargów, zamówień publicznych, zapytań ofertowych i rozeznań rynku powinna zostać przygotowana przez profesjonalistę z doświadczeniem. Często to właśnie od jakości przedstawionych dokumentów, ich przejrzystości i zrozumiałości zależy, czy dana osoba lub firma zdecyduje się na współpracę.

Tłumaczenie dokumentacji do przetargów – wiele języków do wyboru

Jeśli chodzi o tłumaczenie dokumentacji do przetargów, to wśród najczęściej wybieranych języków obcych należy wskazać język angielski. Nie oznacza to jednak, iż jest on jedyną możliwością. Współpracujący z Fatix tłumacze mają przeróżne certyfikaty i kompetencje, które są najlepszym dowodem na to, że zlecenie zostanie wykonane w 100% profesjonalnie. Wśród języków obcych, na które tłumaczą nasi specjaliści, można wyróżnić węgierski, niemiecki, włoski, norweski czy czeski. Niezależnie od tego, jaki rynek Cię interesuje i jaki przetarg chcesz wygrać, z całą pewnością znajdziesz u nas najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy. Dodatkowo tym, co szczególnie wyróżnia Fatix na rynku, jest to, że tłumaczenia nadal są wykonywane przez osoby, a nie oprogramowania. Nie ma u nas miejsca na nieprofesjonalne tłumaczenia wykonane przez maszyny. Praca wykonana przez doświadczonego specjalistę daje pewność, że jest ono bezbłędne i zrozumiałe. Każdy z tłumaczy ma swoją branżę, w której odnajduje się najlepiej. To dlatego nieważne, z jakiej dziedziny jest dany tekst i czego dotyczy przetarg – zlecenie otrzyma tłumacz, który zna temat i wie, jak podejść do niego w najlepszy sposób. Wykonane tłumaczenie zostanie także kilkukrotnie sprawdzone. Nasi tłumacze sprawdzą poprawność z oryginałem i zapewnią, że w żadnej z wersji nie ma błędów językowych, stylistycznych czy logicznych.

Tłumaczenie zapytań ofertowych

To normalne, że chcesz rozwijać swoją firmę także na rynkach zagranicznych. Jednak, aby było to w pełni możliwe, konieczne może się okazać przygotowanie tłumaczeń zapytań ofertowych. Te przygotowane w języku kontrahenta z całą pewnością ułatwią komunikację i przy okazji podkreślą Twój profesjonalizm i przygotowanie. Powierzając naszym specjalistom tłumaczenie dokumentów, zawsze możesz mieć pewność, żetłumaczenie biznesowe będzie profesjonalne, przejrzyste i rzetelne. Wiemy, że w prowadzeniu biznesu liczą się konkrety i to właśnie do nich przywiązujemy największą wagę. Przygotujemy zapytania ofertowe w każdym z języków z naszej listy. Warto sprawdzić nasze przykładowe realizacje, które stanowią najlepszy dowód na to, ilu klientów już nam zaufało.

Referencje i zadowolenie klientów

Oczywiście każde zlecenie traktujemy w pełni indywidualnie i znajdujemy najlepiej dopasowanych tłumaczy, którzy nie tylko doskonale posługują się danym językiem obcym, ale również znają się na danym temacie. W przypadku tłumaczeń biznesowych treści trafiają jedynie do tłumaczy, którzy mają już w tym zakresie doświadczenie. W sytuacjach, które tego wymagają, można także skorzystać ztłumaczeń przysięgłych, które są wykonywane jedynie przez osoby z nadanymi do tego uprawnieniami. O tym, że tłumaczenia dokumentacji będą zawsze w 100% zgodne z oryginałem i będą zawierać obowiązującą terminologię, świadczą referencje wystawione przez klientów Fatix. To właśnie ich uznanie jest dla nas najlepszą nagrodą.

W celu nawiązania współpracy wystarczy uzupełnić formularz kontaktowy, dzięki któremu będziemy mogli przygotować bezpłatną wycenę. Można też zadzwonić bezpośrednio pod wskazany na stronie numer telefonu.

Wahasz się? Zadzwoń, rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

tel. +48 (022) 101 77 71 / info@fatix.eu