Переклад українською мовою
bezpłatna wycena
infolinia/zadzwoń
+48 (022) 101 77 71

Nasze specjalistyczne biuro tłumaczeniowe od wielu lat w sposób rzetelny i profesjonalny wykonuje powierzone nam zadania translatorskie, niezależnie od ich charakteru i tematyki. Teraz nasze biuro tłumaczeń proponuje swoje usługi również w Radomiu, świadcząc wszystkie rodzaje przekładów ustnych i pisemnych, z ekspresową wyceną oraz krótkimi terminami oczekiwania na wykonanie tłumaczenia.

Mamy najlepszych tłumaczy w Polsce

Współpracują z nami wyłącznie doświadczeni i wysoko wykwalifikowani translatorzy, często o kierunkowym wykształceniu, które pomaga przy przekładach specjalistycznych z takich dziedzin jak medycyna, prawo czy ekonomia. Dzięki rozbudowanej bazie tłumaczy wielu języków świata jesteśmy w stanie podjąć się każdego tłumaczenia. Radom to jedno z najważniejszych centrów biznesowych w województwie mazowieckim, stąd decyzja o świadczeniu na jego terenie naszych kompleksowych usług translatorskich. Wierzymy, iż proponowany standard usług tłumaczeniowych spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów biznesowych, indywidualnych i instytucjonalnych z tego miasta. Profesjonalne tłumaczenia ustne i pisemne to nasza największa pasja, którą realizujemy z pełnym zaangażowaniem.

Ile kosztują tłumaczenia w Radomiu?

W związku z tym, że każde tłumaczenie jest inne, nasze biuro tłumaczeń podchodzi do wyceny w sposób indywidualny. Radom to miasto, w którym oferujemy pełną gamę usług dostępnych w naszej ofercie. Aby poznać koszt tłumaczenia, wystarczy wypełnić formularz zamówienia i poczekać na kontakt z naszym pracownikiem, który sprawnie przygotuje bezpłatną wycenę. Pod uwagę bierzemy takie czynniki jak:

  • Rodzaj tłumaczenia – pisemne lub ustne,
  • Szczegóły tłumaczenia – zwykłe lub uwierzytelnione (przysięgłe),
  • Termin realizacji – tryb standardowy, przyspieszony (+25% stawki) lub ekspresowy (+50% stawki),
  • Języki tłumaczenia – tłumaczymy w ponad 180 kombinacjach językowych,
  • Długość tekstu – jako jednostkę przyjmujemy stronę rozliczeniową (1800 zzs dla tłumaczeń zwykłych, 1125 zzs dla tłumaczeń uwierzytelnionych).

W FATIX to klient decyduje o tym, na kiedy ma być gotowy tekst – a nie tłumacz. Radom nie jest wyjątkiem, dlatego radomianie mogą bez problemu znaleźć u nas pomoc w tłumaczeniu tekstów „na wczoraj”. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a praca pod presją czasu to nasza codzienność.

Tłumaczenia dla klientów prywatnych i biznesowych

Biuro tłumaczeń FATIX to miejsce otwarte na potrzeby każdej osoby zamieszkującej Radom. Obsługujemy zarówno klientów prywatnych, jak i biznesowych, a oprócz realizacji pojedynczych zleceń podejmujemy się również długofalowej współpracy. Przetłumaczymy artykuły naukowe, strony internetowe, pisma urzędowe, dokumentację biznesową i wiele innych rodzajów tekstów.

Zapewnimy również profesjonalne wsparcie tłumacza podczas konferencji, wywiadu, spotkania biznesowego, negocjacji czy podróży. Nasza oferta obejmuje zarówno języki popularne (np. angielski, niemiecki, francuski, ukraiński), jak i języki niszowe, w tym również azjatyckie, afrykańskie i amerykańskie. Dzięki imponującej bazie doświadczonych i wykwalifikowanych tłumaczy jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym zleceniom – przy zachowaniu jakości, terminowości i poufności.

Wahasz się? Zadzwoń, rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

tel. +48 (022) 101 77 71 / info@fatix.eu