Переклад українською мовою
bezpłatna wycena
infolinia/zadzwoń
+48 (022) 101 77 71

Biuro tłumaczeń Fatix to firma, która działa na terenie wielu polskich miast. Jednym z nich jest Koszalin, w którym oferujemy kompleksowe tłumaczenia dla klientów prywatnych i biznesowych. Fatix to doświadczeni profesjonaliści, którzy są w stanie wyjść naprzeciw potrzebom klienta i szybko oraz rzetelnie wykonać najwyższej jakości tłumaczenia. Atrakcyjne stawki jakie oferuje nasza firma sprawiają, że posiadamy jedną z najbardziej konkurencyjnych ofert nie tylko w Koszalinie.

Wykonujemy tłumaczenia pisemne każdego rodzaju pism i dokumentów, w tym również specyfikacji technicznych, oraz tłumaczenia ustne. Tłumaczymy z kilkudziesięciu najpopularniejszych języków świata, dlatego też jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw potrzebom każdego klienta. Dla naszych klientów wykonujemy zarówno zwykłe, jak i przysięgłe tłumaczenia. Ponadto zajmujemy się również nagraniami w studio z zagranicznymi lektorami - voice-over oraz dubbing nie są nam obce. Tak szeroka i różnorodna oferta tłumaczeń w połączeniu z atrakcyjnymi cenami i krótkim czasem realizacji zleceń sprawia, że korzystanie z naszej oferty naprawdę się opłaca.

Biuro tłumaczeń z ponad 15-letnim doświadczeniem

Nasze biuro tłumaczeń działa już od ponad 15 lat – w tym czasie zwiększyliśmy obszar działania i dziś z naszej oferty mogą korzystać również osoby zamieszkujące Koszalin. Jesteśmy otwarci zarówno na pojedyncze zlecenia, jak i długofalową współpracę. Dzięki rozbudowanej bazie tłumaczy możemy zaoferować atrakcyjne terminy realizacji przy zachowaniu najwyższej jakości przekładu. Każdy tłumacz FATIX jest specjalistą w swojej dziedzinie, który oprócz tego, że doskonale zna język obcy, wyróżnia się również znajomością niuansów językowych i kulturowych. Koszalin to miasto, w którym oferujemy kompleksowe usługi tłumaczeniowe – obejmują one przekłady zwykłe (ustne i pisemne), przysięgłe (ustne i pisemne) oraz specjalistyczne (medyczne, techniczne, biznesowe). Dla naszych klientów przygotowaliśmy również szeroką ofertę usług dodatkowych, takich jak voice-over czy dubbing.

Ekspresowe tłumaczenia w Koszalinie – nawet w tym samym dniu!

Potrzebujesz tłumaczenia „na wczoraj”? Koszalin jest miastem, w którym możesz skorzystać z naszej unikalnej oferty tłumaczeń ekspresowych. Wybierając ten tryb przekładu, możesz otrzymać tłumaczenie nawet w tym samym dniu. Inne dostępne opcje to tłumaczenia w trybie standardowym (do 6 stron rozliczeniowych na dobę roboczą) i przyspieszonym (6-10 stron). W FATIX to Ty decydujesz, kiedy otrzymasz przekład – nasze biuro tłumaczeń zawsze dostosowuje się do potrzeb klientów z Koszalina. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych: jesteśmy ekspertami od języków obcych, dlatego możesz liczyć na poufność, terminowość i pełen profesjonalizm.

Ile kosztują tłumaczenia w Koszalinie?

Koszt tłumaczenia zależy od kilku czynników. Osoby zamieszkujące Koszalin mogą składać zapytania o bezpłatną wycenę drogą mailową lub poprzez wygodny formularz kontaktowy. Sprawnie przeanalizujemy przesłane informacje i przygotujemy indywidualną wycenę. Po akceptacji kosztu tłumaczenia przystąpimy do realizacji zlecenia. Zapraszamy do składania zapytań!

Wahasz się? Zadzwoń, rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

tel. +48 (022) 101 77 71 / info@fatix.eu