Переклад українською мовою
bezpłatna wycena
infolinia/zadzwoń
+48 (022) 101 77 71

Kraków, to miejsce w Polsce, które powinien odwiedzić każdy Polak. Miejscowość, która swoim bogactwem i pięknem przyciąga turystów z Polski i zagranicy. Kraków to także ogromne możliwości rozwoju zawodowego, współpraca z wieloma zagranicznymi klientami, firmy cieszące się autorytetem, poważaniem i wysoką pozycją, nie tylko na rynku polskim, ale również i zagranicznym. Wychodząc naprzeciw naszym klientom w tym jakże dobrze prosperującym miejscu, nasze biuro tłumaczeń Kraków, jest w pełni do Państwa dyspozycji.

Profesjonalne tłumaczenia biznesowe

Znajomość osiemdziesięciu języków, fachowe podejście do obsługi, indywidualna współpraca z każdym klientem. Oferując tłumaczenia Kraków dla osób prywatnych, jak również i wszelkiego typu instytucji, pragniemy pomóc językowo rozwiązać każdy problem. Tłumaczymy na wiele języków wszelką dokumentację, oferujemy pomoc podczas konferencji zagranicznych i spotkań biznesowych z partnerami z innych krajów. Nasz tłumacz przysięgły będzie do Państwa dyspozycji na każde zawołanie, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Jako firma, Biuro Tłumaczeń FATIX charakteryzuje się dyspozycyjnością, fachowością i najwyższą jakością usług.

Dlaczego warto wybrać Biuro Tłumaczeń FATIX?

Nasze biuro tłumaczeń tworzone jest przez zespół niezwykle profesjonalnych i zaangażowanych pracowników i współpracowników, którzy nie tylko wykazują się wysokim poziomem znajomości języka obcego, ale przede wszystkim mają szeroką wiedzę z wielu innych dziedzin i branż. Dlatego każdy tłumacz przysięgły z naszego biura może realizować specjalistyczne i nietypowe zlecenia. Bez problemu realizujemy projekty związane ze słownictwem medycznym, technicznym czy prawniczym. Profesjonalne biuro tłumaczeń działa przez całą dobę, dlatego jesteśmy w stanie oferować ekspresowe tłumaczenia online – i to nie tylko tłumaczenia z angielskiego, który jest w tej chwili najbardziej popularnym językiem. Każdy tekst i każde zlecenie jest dla nas ważne i znaczące. Wykonujemy tylko profesjonalne tłumaczenia przysięgłe. Kraków to miejsce, w którym zawsze stawiamy na jakość i zadowolenie naszych zleceniodawców. Doświadczenie i zaangażowanie naszych tłumaczy pozwala nam również oferować klientom atrakcyjne, niewygórowane ceny. Tłumaczenia: angielski? Niemiecki? Hiszpański? Nie tylko te języki są naszą specjalnością. Niezwykle bogata oferta naszych tłumaczeń sprawiła, że zaufało nam wielu klientów nie tylko z Europy, ale również z obu Ameryk, Azji i Afryki. Nasi doświadczeni tłumacze, kompleksowość oferty oraz dyspozycyjność i szybkość realizowania zleceń to niewątpliwie cechy, które wyróżniają naszą agencję na rynku i pozwalają nam zyskiwać coraz więcej zadowolonych zleceniodawców. Wysoka jakość i profesjonalizm w przystępnej cenie to jeden z głównych atutów naszego biura.

Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my zajmiemy się resztą

Nasze biuro tłumaczeń kieruje swoją ofertę do osób prywatnych oraz firm, których siedzibą jest Kraków. Realizujemy również zlecenia dla klientów z innych miast leżących w województwie małopolskim. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a oferta FATIX jest jedną z najbardziej rozbudowanych na rynku. Nie skupiamy się wyłącznie na jednym języku czy jednym rodzaju tłumaczenia – u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:

  • tłumaczenia pisemne: zwykłe i specjalistyczne,
  • tłumaczenia ustne: symultaniczne, konsekutywne, szeptane,
  • tłumaczenia przysięgłe dokumentów urzędowych: ustne i pisemne,
  • tłumaczenia stron internetowych,
  • tłumaczenia prestige,
  • lokalizacja,
  • skład DTP,
  • voice-over i dubbing,
  • zwrot podatku z zagranicy.

Jesteśmy specjalistami od języków obcych, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu udało nam się zbudować ogromną bazę profesjonalnych tłumaczy. Z nami nie musisz się martwić barierą językową! Pomożemy w przekładzie każdego tekstu, bez względu na język i branżę.

Ile kosztują tłumaczenia na angielski w Krakowie?

Chcesz, aby przekładem angielskiego tekstu zajął się doświadczony tłumacz? Kraków to miasto, w którym bez trudu znajdziesz dobrego tłumacza języka angielskiego – wystarczy, że wybierzesz nasze biuro tłumaczeń. Osoby zamieszkujące Kraków zapraszamy do wypełnienia formularza zamówienia w celu uzyskania bezpłatnej wyceny. Wystarczy wybrać rodzaj i szczegóły tłumaczenia, wskazać język, dodać załącznik z tekstem oraz podać dane kontaktowe. Nasz pracownik zapozna się z zamówieniem i przygotuje indywidualną wycenę. Uzyskanie wyceny jest niezobowiązujące i zupełnie darmowe. Cena zależy między innymi od wybranego języka, długości tekstu, rodzaju przekładu (zwykły/przysięgły, ustny/pisemny) i terminu realizacji. Tłumaczenia na angielski w mieście takim jak Kraków realizujemy w trzech trybach do wyboru: standardowym, przyspieszonym lub ekspresowym. Oznacza to, że w razie potrzeby możesz otrzymać przekład nawet w tym samym dniu! Dotyczy to również innych języków dostępnych w ofercie FATIX.

Wahasz się? Zadzwoń, rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

tel. +48 (022) 101 77 71 / info@fatix.eu